niedziela, 9 listopada 2014

Aktualny plan treningowy

By usprawnić swoje treningi i lepiej nad tym panować stworzyłem sobie dwa przydatne arkusze kalkulacyjne które po wydrukowaniu pozwolą wykonywać lepszy trening i śledzić swoje postępy.

Pierwszy arkusz zawiera cały plan treningowy z podziałem na poszczególne dni treningowe. Mój plan jest dość wymagający ale nigdy takiego nie robiłem i chętnie wypróbuję. 

 
Taka kartkę wystarczy wydrukować i powiesić na ścianie albo zabierać na treningi. Ćwiczenia są pisane w skrócie więc jeśli macie jakieś pytania odnośnie któregoś, to pełną nazwę umieszczę w komentarzu. Klatkę, Triceps i Plecy robię 2 razy w tygodniu gdyż uważam, że te partię muszę dopracować z tym wyjątkiem, że drugie treningi zawsze są po maksymalnie 2-3 ćwiczenia.

Drugi arkusz służy do śledzenia postępów poprzez wpisywanie wagi obciążeń lub ilości powtórzeń.

 
Mamy tu przedstawione pierwsze trzy tygodnie gdzie możemy wpisywać obciążenia na każdą serię, w każdym ćwiczeniu. Mam nadzieję, że przyda Wam się taki pomysł :) Ja stosuje od dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolony :) Wszystko wypisane jak na dłoni niczego nie trzeba zgadywać :) 

1 komentarz:

  1. Ja mam trochę mniejszy plan. Po prostu ćwiczę jedynie z wykorzystaniem własnego ciała.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania, krytykowania, wymiany poglądów. Pamiętajcie o jednej zasadzie - krytyka niech będzie konstruktywna i rzeczowa. Dzięki