czwartek, 14 września 2017

Catering dietetyczny - rozwiązanie tylko dla zamożnych ?

Catering dietetyczny kojarzy się większości osób z dużymi wydatkami przekraczającymi budżet statystycznego polaka. Jednak czy tak jest naprawdę? Warto zastanowić się nad obliczeniem tego na przykładzie mężczyzny żyjącego samotnie. Oczywiście każdy będzie brał pod uwagę koszt jedzenia dowiezionego w stosunku do kosztu zakupów w sklepie własnych produktów. Mało kto bierze pod uwagę jeszcze takie czynniki jak prąd, gaz, woda potrzebna do przygotowania posiłków oraz czas jaki musimy poświęcić na zakupy i gotowanie. 

Jeśli się nad tym głębiej zastanowić to korzystając z cateringu dietetycznego w kuchni będziemy używać tylko lodówki i kosza na śmieci ponieważ wszystko przyjedzie gotowe, ewentualnie możemy jeszcze podgrzewać w mikrofali. Statystyczny koszt wyżywienia osoby biorąc pod uwagę trzy posiłki, a obiad zawierający mieso to gdzies koszty w granicach 20 - 30 zł dziennie w zależności od jakości produktów jakie kupimy. I jest to cena samych produktów nie licząc czasu na zakupy i przygotowanie i posprzątanie po gotowaniu oraz cen gazu, prądu, wody.

W przypadku cateringu dietetycznego możemy trafić na firmy, które oferują posiłki dziennie w cenach już od 45 zł dziennie na terenie na przykład takiego miasta jak Warszawa. Dodam, że brana pod uwagę jest dieta o dużej kaloryczności czyli jedna z najdroższych. Idealny catering dla siebie możecie znaleźć za sprawą wyszukiwarki www.cateromarket.pl
 która pozwoli wyszukać odpowiedni catering dla nas zarówno jeśli chodzi o cenę jak i rodzaj. W tym przypadku wyszukiwanie jest zrobione dla osoby mieszkającej w Warszawie.

Korzystaliście kiedyś z tej wyszukiwarki ? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania, krytykowania, wymiany poglądów. Pamiętajcie o jednej zasadzie - krytyka niech będzie konstruktywna i rzeczowa. Dzięki