Etykiety

PORADY (16) TRENING (16) DIETA (14) Fabryka Siły (10) SUPLE (7)

środa, 13 lutego 2019

Dieta nie musi być nudna - Opinia o diecie z Fabryki Siły

Dieta nie musi być nudna - Opinia o diecie z Fabryki Siły 

Większość ludzi kojarzy dietę z jałowym jedzeniem i standardowym zestawem gotowany ryż + gotowany kurczak. Unikają racjonalnych diet jak ognia wymyślając coraz to nowe diety z wykluczeniem produktu byle by tylko nie jeść przysłowiowej zieleniny i kuraka z ryżem. 

Prawda jest taka, że danie obiadowe w większości zawsze będzie składać się z trzech składników - białka, tłuszczu i węglowodanów.

Można iść po najprostrzej linii oporu i faktycznie jeść gotowany ryż , z kurczakiem i warzywami. Pytanie tylko ile jesteście w stanie tak pociągnąć ? Wytrwali pewnie bardzo długo, ale większość osób zrazi się po kilku tygodniach. Czasami wystarczy trochę pokombinować z przyprawami (niekoniecznie solą) i dodatkami by danie z takiego : Na takie :Które według Was wygląda bardziej apetycznie ? :) Jałowy kurczak czy kolorowe dania główne :)
Fabryka Siły - Plany treningowe i dietetyczne


Oczywiście oba dania poniżej są w 100 % fit. Pierwsze to grillowany kurczak z gotowanymi ziemniakami , buraczkami i kapustą kiszoną , a drugie, kurczak smażony na oliwie z curry, kaszą gryczaną , przecierem pomidorowym, buraczkami i groszkiem.

Wszystkie trzy dania są fit w 100% ale tylko dwa wyglądają jak zwykły obiad. Tak naprawdę większość przepisów można podać w wersji fit tylko często brakuje nam chęci i czasu by je zmodyfikować. Jeśli chcecie schudnąć czy też zbudować mięśnie, a nie chcecie nad tym myśleć to takie kolorowe posiłki możecie mieć w diecie z Fabryki Siły

Na tej diecie macie dostęp do panelu z menu na cały tydzień i opisami jak przygotować poszczególny posiłek. Wszystko dokładnie opisane wraz z listą zakupów. Zyskujecie dostęp do bazy takich właśnie przepisów i możecie chudnąć jedząc prawie po domowemu. Oczywiście należy pilnować na jakim tłuszczu dania są przygotowane i nie szaleć z solą ale wszystko wyjaśnione jest w przepisach.

Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą coś zmienić, a nie mają smykałki do gotowania czy kombinowania w kuchni. Plan i dieta zostaje ułożona w oparci o nasze dane (waga, wzrost, pomiary ciała, cel treningowy i preferencje żywieniowe). Więc według mojej opinii, ktoś robi za nas całą robotę, a nam pozostaje tylko jeść i ćwiczyć no i czekać na efekty. 

Poniżej macie kilka fotek moich obiadów na tym planie : 


Dania są naprawdę smaczne, a ich przygotowanie nie jest wcale skomplikowane. Kuchnia jest różnorodna i bardzo szybko złapiecie jak radzić sobie w kuchni i jak szykować smaczne potrawy, które pomogą zmienić waszą sylwetkę. 
Efekty chyba są tego warte ? 

opinia o diecie z fabryki siły


3 komentarze:

  1. Układanie diety online jest dziś bardzo modne i przede wszystkim szybkie. Sam korzystam z takiego rozwiązania i jestem bardzo zadowolony. Efekty były widoczne bardzo szybko. Potrzeba nam tylko wytrwałości oraz zaangażowania.

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajne efekty :) Ja też cisne na fabryce :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Też korzystałem z tej diety, mnie udało się schudnąć 3 kg w 2 miesiące ale fakt trzeba pilnować się z dietą. Ja przestrzegałem jej tak na 90%. Po wakacjach wezmę sobie nowy plan z Fabyrki Siły i teraz cisne na 100 % tak jak Ty :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania, krytykowania, wymiany poglądów. Pamiętajcie o jednej zasadzie - krytyka niech będzie konstruktywna i rzeczowa. Dzięki