czwartek, 11 grudnia 2014

Białko Hi -Anabol Protein - recenzja

W dzisiejszym wpisie chciałem krótko zrecenzować odżywkę białkową HI Anabol Protein firmy Hi Tec suplement zakupiłem podczas ostatnich "suplowych zakupów" o których pisałem tutaj. Testowany smak - wanilia całkiem dobry w smaku, przyjemny łagodny smak wanilii 
Rozpuszczalność - bardzo dobra - ja mieszałem dwie miarki w 250 ml wody tak jak zalecano na opakowaniu. Producent co prawda zaleca rozpuszczać w mleku ale ja wszystkie suplementy mieszam w wodzie niegazowanej. Białko po paru wstrząśnięciach sheakerem rozpuszcza się praktycznie w 100% nie ma tu mowy o żadnych grudkach itp.
Wchłanianie - moim zdaniem odżywka wchłania się bardzo dobrze, nie ma tu mowy o żadnych biegunkach , bólach brzucha, wzdęciach o których często możemy czytać na forach podczas korzystania z innych odżywek. 
Cena - na aukcji allegro kupiłem 3250g za 165 zł więc moim zdaniem cena jest przystępna.

Opis producenta :

Efektem działania HI Anabol Protein jest poprawa bilansu azotowego, maksymalne wykorzystanie tłuszczu zapasowego jako źródła energii, ograniczenie gromadzenia wody podskórnej oraz szybki wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, dzięki czemu mięśnie nabierają gęstości a sylwetka staję się dużo lepiej zdefiniowana.
Mieszanina białek (WPI, WPC, SPI) charakteryzuje się:
  • doskonałą wchłanialnością
  • wysoką wartością biologiczną (BV, PDCAAS)
  • optymalnym składem aminokwasów egzo- i endogennych
  • wysoką zawartością aminokwasów siarkowych (cysteina, metionina), aminokwasów rozgałęzionych BCAA, glutaminy i argininy.
Białko sojowe „podkręca” metabolizm na wyższe obroty, pobudza termogenezę w organizmie, przez co umożliwia wydajniejsze spalanie kalorii a dzięki dużej zawartości argininy stymuluje syntezę tlenku azotu i endogennej kreatyny.
Po zastosowaniu HI Anabol Protein  mięśnie stają się lepiej ukrwione, szybciej regenerują się między treningami i wykazują znaczącą poprawę siły i wytrzymałości.
 
Dawkowanie:  25 gramów (2 pełne miarki) proszku rozpuścić w 250 ml mleka, spożywać po posiłkach lub między posiłkami.
Dni treningowe : rano po przebudzeniu, jedną godzinę przed treningiem (można zastosować jako osobny posiłek przedtreningowy), ok. 30 minut po treningu wraz z węglowodanami o wysokim indeksie glikemicznym, przed snem.
Dni nietreningowe : trzy razy dziennie (rano, w ciągu dnia, przed snem)

Moje spostrzeżenia :

Białko dawkowałem zgodnie z zaleceniami producenta zarówno jeżeli chodzi o częstotliwość jak i gramaturę i jestem bardzo zadowolony z efektów. Po pierwsze zauważyłem pozytywny wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej. Mięśnie stały się bardziej widoczne i twardsze, a organizm lepiej regenerował się po treningu. Duży plus za zawartość kreatyny i glutaminy w składzie co również jest odczuwalne. Nie mogę w pełni ocenić działania tego białka gdyż brałem je w cyklu z kreatyną i hmb. Ale wczoraj zamówiłem znów 3250 g tym razem smak orzech i wkrótce postaram się opisać wrażenia bo stosowaniu samego białka. 

A jak u Was z suplami ? Polecacie jakieś białko ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania, krytykowania, wymiany poglądów. Pamiętajcie o jednej zasadzie - krytyka niech będzie konstruktywna i rzeczowa. Dzięki