środa, 5 kwietnia 2017

Profesjonaliści od treningu personalnego w Warszawie Profesjonaliści od treningu personalnego w Warszawie

Prowadzenie sportowego stylu życia stał się obecnie bardzo modne. Wiele osób korzysta już z usług trenera personalnego, który potrafi odpowiednio nakierować w planowaniu treningu i sposobu odżywiania. Indywidualne wsparcie bardziej motywuje i jak twierdzą klienci, daje lepsze efekty. W Warszawie znajdziesz wielu profesjonalistów z dobrymi opiniami, którzy zaszczepią w każdym pasję do sportu.

Popularne kluby fitness w Warszawie zatrudniają specjalnie wykwalifikowane osoby do prowadzenia konsultacji i udzielania rad. Calypso Fitness Club lub Fit&Fun Fitness Club, tak jak i inne najlepsze kompleksy z siłownią w Warszawie posiadają w swojej ofercie zajęcia z trenerami personalnymi o rzetelnej wiedzy potwierdzonej certyfikatami. Są to treningi skierowane do tych, którzy potrzebują ciągłego monitorowania swoich wysiłków i systematycznego analizowania ćwiczeń i diety. Trenerem personalnym, który cieszy się powodzeniem w Warszawie, jest Ania Matusik. Pierwsze spotkanie zazwyczaj jest bezpłatne, u Ani Matusik może również za darmo umówić się na początkowe konsultacje. Na takim spotkaniu będziesz mieć okazję przedstawić swoje oczekiwania i problemy. Na pewno zostaniesz zapytany o aktualne schorzenia, kontuzje i dolegliwości fizyczne tak, aby w tej kwestii nie było żadnych niejasności. Po krótkim wywiadzie, który przeprowadzi z Tobą Ania Matusik lub inny wybrany przez Ciebie trener personalny przystąpicie do układania planu treningowego. Każdy trener powinien skonstruować program, który będzie w sposób odpowiedni dla Ciebie rozwijał wszystkie partie ciała jednocześnie. Jeśli wybór ćwiczeń jest już za nami to pora przystąpić do działania. Niektóre zaproponowane ćwiczenie mogą sprawić trudności, ale trener osobisty jest właśnie od tego, żeby Cię wspierać. Podczas wykonywania przez Ciebie ćwiczeń będzie korygował Twoją postawę i technikę. Wspólnie z każdym dobrym, warszawskim trenerem personalnym wypracujesz pewne nawyki żywieniowe i wzorce ruchowe, które sprawią, że będziesz prowadzić zdrowe życie. Ania Matusik oprócz solidnej pracy nad własnym ciałem gwarantuje każdemu klientowi dobrą zabawę i miło spędzony czas. W jej ofercie znajdziesz zarówno propozycje treningów ze względu na typ budowy ciała, jak i specjalistycznych, dla osób chorych, kobiet i nie tylko. Taka bogata oferta programów zachęci nie jedną osobę.Należy pamiętać, że każdy trener personalny posiada swoje programy autorskie. Warto więc sprawdzić usługi innych profesjonalistów np. Dawida Woźniakowskiego lub Wiesławy Olkowskiej, a może to zrobić chociażby poprzez stronę Zoptamo.

1 komentarz:

  1. Na treningi warto zabrać ze sobą wodę, która wzmocni odporność organizmu - ja zabieram wodę z mojego domowego filtra zamontowanego na ujęciu wody w kuchni. Z wodą pakowaną w plastik już dawno skończyłam.

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania, krytykowania, wymiany poglądów. Pamiętajcie o jednej zasadzie - krytyka niech będzie konstruktywna i rzeczowa. Dzięki